loading...

آموزش سئو سایت به زبان ساده

  چه‌طور ترافیک وبسایتمان را ارتقا دهیم؟   در هر صنعتی که فعالیت می کنید می بایست به‌این مورد دقت نمایید که اولی گام در راهکار inbound چیره این است که یوزرها را به تماشا از وب س

طاهری بازدید : 514 سه شنبه 31 تیر 1399 نظرات (0)

 

چه‌طور ترافیک وبسایتمان را ارتقا دهیم؟

 

در هر صنعتی که فعالیت می کنید می بایست به‌این مورد دقت نمایید که اولی گام در راهکار inbound چیره این است که یوزرها را به تماشا از وب سایت خویش ترغیب نمایید . بنابراین در کنار مساله دارای اهمیت دیگری که برای توسعه کسب و فعالیت مطرح است , عالی است این مورد را در حق تقدم های خویش قرار دهید .

 

در این نوشتار ۲۷ ترفندهای افزایش بازدید سایت را ابلاغ میکنیم . با ارتقاء ازدحام سایت مارک شما شناخته می شود و در سود تاثیر آن بر تعداد مشتریان و ROI مشخص و معلوم می شود .

 

روی کیفیت محتوای وب سایت تان تمرکز نمائید خیر کمیت آن!!

افزایش ترافیک وبسایت 

گوگل به هیچ عنوان برایش اهمیت ندارد که شما چه تعداد پست و مقاله در سایت‌تان دارید دارای اهمیت این است که‌این مطالب , چقدر برای استفاده کننده ارزشمند و موثر می باشد و در یک مقاله به چه سوالاتی از استفاده کننده جواب داده شده‌است . پس ضروری نیست برای جواب به هرسوال یک مقاله بخصوص داشته باشیم .

پست میهمان تاثیرگذارتری در تارنما های مطرح بنویسیم .

 

نوشتن و ارسال پست میهمان از جمله راهکار هایی است که با آن می‌توانید راه‌بندان سایت خویش را ارتقاء دهید . ولی نقص‌ اینجاست که کسانی که مقاله را می‌خوانند اکثرا نصیب نویسنده و بیوگرافی را مطالعه نمی‌کنند . یکی مهمترین دلایلش این است که نصیب بیوگرافی تالیف کننده و نشانی وبلاگ وی در پایین پست قرار میگیرد و کمتر بازدیدکننده ای آن را می بیند .

 

چنانچه خواننده نصیب بیوگرافی نویسنده را در پست میهمان نبینند , از وبسایت شما مشاهده نمی کنند و پست میهمان شما عملا هیچ تاثیری در راه‌بندان وب سایت شما نداشته است .

 

خط مش بهتر برای تاثیرگذاری بیشتر پست میهمان این است که مابین مطالب پست , مطالب و محتواهای مربوط به مسئله پست را معرفی نمایید و لینک آنان را قرار دهید . سازه بر بررسی وب لاگ backlinko هنگامی پیوند مطالب دارای ربط وب لاگ خویش را مابین مطالب پست میهمان قرار میدهیم , ۷۸ درصد ازدحام بیشتری نسبت به صورت نرمال پست میهمان وارد وبسایت شما می شود .

پست های کهن تارنما تان را نو کردن نمائید .

 

یک راهکار عالی برای محافظت کیفیت وبسایت و ارتقاء راه‌بندان محل ورود به آن به روز کردن پست های سابق است . برای مثال درصورتی که پستی راجع به ترفندهای مختص در هر حوزه ای منتشر نموده اید که با گذشت زمان این نکات سابق و یا این که بلااستفاده گردیده اند . میتوانید این پست ها را به نهادن نکات تازه و یا این که حذف نکات بلااستفاده با دقت به تغییر‌و تحول موقعیت به روزرسانی فرمایید . فراموش نکنید که در تیتر آن پست ها زمان پایانی به روز کردن خویش را ذکر فرمائید . مثلا در‌صورتی‌که تیتر ” نکات موءثر در افزایش راه‌بندان تارنما ” است , آن را به “ نکات موءثر سال ۲۰۱۸ در ارتقاء راه‌بندان تارنما ” تغییر دهید . می توانید با پست الکرونیکی به اعضای وبسایتتان آنان را از این به روزرسانی مطلع فرمائید .

این راهکار هم ضمن این که زمان کمتری نسبت به تهیه و تنظیم بی نقص یک مقاله از شما می گیرد , می‌تواند ازدحام وب سایت شما‌را تا ۵۰ درصد ارتقا دهد . همینطور با به روزرسانی این صفحه های نتیجه ها سرچ گوگل هم برای شما بیشتر خواهد شد .

در سرچ کنسول گوگل وب سایت تان درخواست ایندکس دهید!

 

در بخش URL Inspection سرچ کنسول لینک مقاله تازه را وارد فرمائید و بر روی سوییچ Request Indexing کلیک فرمایید تا مقاله نو زودتر ایندکس شود .

از اشتراک گذاری مطالبتان در شبکه‌های‌عمومی بهره ببرید!

 

هر چقدر مقاله تنظیم شده شما بی نیاز باشد گشوده نیز برای بیشتر چشم شدن باید آن را خویش به اشتراک بگذارید یا این که سعی نمایید در سایت های پربیننده لینک آن قرار بگیرد . بعداز نشر هر پست آن را در شبکه های گوناگون به اشتراک بگذارید .

 

این‌که فقط اکانتی داشته باشید و با حضور در شبکه های اجتماعی مطالبتان را منتشر فرمایید کفایت نمیکند . در صورتی‌که می خواهید اشخاص به پست های شما اعتنا نمایند می بایست با آن ها وارد تعامل گردید . پست هایشان را مطالعه فرمائید و حیث خویش را بگویید و گهگاه در مناسبت هایی پست های غیر از پیوند مطالب وبلاگتان نیز منتشر فرمایید .

ارتقا راه‌بندان تارنما

بر پایه تحقیقاتی که در زمینه‌ی رفتاری یوزرها در شبکه‌های‌عمومی انجام یافته است , اشخاص محتوایی را منتشر می نمایند که آنها را در اجتماع و در میان دوستانشان عالی و مختص جلوه دهد . یک سری نکته دراین باره موجود است :

 

خویش را جای خواننده بگذارید . . محتوای شما می بایست شامل چه خصوصیت هایی باشد که در شبکه‌های‌اجتماعی به اشتراک گذاشته شود؟

 

محتوایی در بین مخاطبین بیشتر به اشتراک نهاده می شود که کاربردی خیس باشد . برای مثال به مخاطب چیزی بیاموزد که بتواند آن را به عمل پیروز شود .

 

سعی نمایید موضوعاتی که بیشتر در بین مخاطبین مطرح است و مردمان دوست دارا هستند راجع به آن‌ها بدانند را در لیست خویش برای تنظیم محتوا قرار دهید . استفاده از googletrend و ترندهای توییتر را دراین مورد سفارش میکنیم .

 

نهادن موارد و پیوند برای به اشتراک گذاری هم که جزو مورد ها حتمی در هر وب سایت است که می بایست به آن توجه فرمائید .

 

برای به اشتراک گذاری در توییتر می توانید از سایت ClickToTweet . Com به کارگیری نمائید . با استعمال از این تارنما می‌توانید خودتان متنی را برای توییت کردن استفاده کننده بنویسید و لینکی برای آن ساخت کنید . آن گاه این پیوند را در ورقه پست خویش قرار دهید . استفاده کننده با کلیک بر روی لینک و پیوند , نوشته پیشنهادی شما‌را برای توییت می بیند و می تواند با زدن Tweet به عبارتی را به اشتراک بگذارد . به کار گیری از این ابزار , به شما قابلیت محاسبه آمار و برخورد هر توییت بوسیله مخاطبین را هم می‌دهد .

 

 

محتوای خویش را با به کارگیری از کلمات دارای اهمیت نیز خانواده ( LSI keywords ) بهینه نمایید .

 

همگی می‌دانیم که راهکارهای سئو سایت یکی شایسته ترین استراتژی‌ها برای ارتقاء ازدحام یک وب سایت است . بعد از ارائه الگوریتم مرغ مگس خوار بوسیله گوگل ( Google Hummingbird ) گوگل صرفا به عبارات دارای اهمیت دقت نمیکند . بلکه به نیز خانواده ها و لغت ها مربوط به آن نیز دقت می‌کند و در واقع به جای ذخیره واژه کلیدی , موضوع محتوا را می‌فهمد . LSI به عبارتی لغت ها و عباراتی اند که در رابطه با لغت ها حساس شما می‌باشند . مثلا چنانچه درخصوص شبکه های مردمی محتوایی متن باشید , کلماتی نظیر ورقه فیسبوک , توییتر , لینکدین , اینستاگرام , فالوور و . . . عبارات دارای ربط محسوب می گردند .

https://ismaeilsahab.ir/local-seo/

اکنون چطور این شرکت ای از لغت ها را برای هر موضوعی بیابیم و از آن‌ها در نوشته خویش استعمال کنیم؟ تعداد خیر از این لغات با دقت به محتوا قابل پیش گویی میباشند . اما ابزار دقیقتری نیز برای یافت کردن عبارات دارای ربط موجود هست . با مراجعه به تارنما LSIgraph میتوانید برای هر قضیه لیست کامل از لغت ها دارای ربط را بدست آورید .

 

این ابزار جستجوی موضوعات به زبان پارسی را نیز پشتیبانی می‌کند .

با ” تبدیل محتوا ” راه‌بندان بیشتری به وبسایت خویش جذب کنید .

 

می توانید یک محتوا یا این که ترکیبی از یک‌سری محتوای از قبل تهیه شده و پخش شده را در فرمت دیگری ( مثل ای بوک , ویدیو , اسلاید و … ) مجددا منتشر نمائید . با تهیه و تنظیم و نشر ویدئوهایی از محتوای سایت خویش در یوتیوب و یا این که وبسایت های شبیه اهل ایران ضمن این که بیشتر شناخته میشوید , ازدحام بیشتری را نیز وارد سایتتان می کنید .

 

تنظیم پادکست

 

گوش دادن به پادکست ها نیز قسمتی از مواقعی است که مخاطبین یگانه خویش را دارد . به همین خاطر تنظیم پادکست از محتوای نشر داده شده و یا این که محتوای جدید استراتژی قابل قبولی برای شناخته شدن در میان مخاطبین است . استراتژی دیگری که میتوانید از آن به کارگیری نمائید این است که با گروه های دیگر پادکست اشتراکی ساخت نمایید .

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
رزومه قوی و خوش قولی مهم ترین ویژگی های یک کارشناس سئو حرفه ای هستند. شما باید شخص یا اشخاصی را برای مسائل سئوی خود پیدا کنید که قادر باشند، در این زمینه با خوش قولی عمل کنند. فردی که در سر موعد تعیین شده شما را به صفحه اول گوگل برساند و این کار را بدون استفاده از تکنیک های کلاه سیاه سئو انجام دهد. اگر به دنبال شخصی هستید که به صورت کاملا حرفه ای و خوب خدمات سئو را ارائه دهد، از طریق این صفحه با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 5
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 28
 • بازدید ماه : 4,570
 • بازدید سال : 5,308
 • بازدید کلی : 21,994