loading...

آموزش سئو سایت به زبان ساده

  10روش افزایش راه‌بندان وبسایت – ۱۱ روش مجانی افزایش ازدحام وبسایت یا افزایش بازدید وبسایت یک مهارت اضطراری برای هر صاحب وب سایت یا وبلاگ است . اگرسایت شما ترافیک و بازدید لازم را ن

طاهری بازدید : 627 پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 نظرات (0)

 

10روش افزایش راه‌بندان وبسایت – ۱۱ روش مجانی

افزایش ازدحام وبسایت یا افزایش بازدید وبسایت یک مهارت اضطراری برای هر صاحب وب سایت یا وبلاگ است . اگرسایت شما ترافیک و بازدید لازم را نداشته باشد , هیچ فروشی هم نخواهید داشت . در سود سبب به کسب درآمد از اینترنت که معمولاً هدف اساسی فعال سازی کسب و فعالیت اینترنتی است نخواهید بود . درین مقاله من ۱۱ روش رایگان ارتقا ترافیک وب سایت به شما معرفی می‌کنم .

۱ - عنوان وبسایت

با توجه به‌این اینکه عنوان تارنما در نتایج گوگل به چشم می خورد پس باید عنوان دارای ارتباط و دیدنی تعیین فرمائید . تا کاربران مشتاق به کلیک بر روی عنوان سایت شما شوند.

https://ismaeilsahab.ir/how-to-increase-website-traffic-and-rank/

۲ - انتخاب واژه حیاتی مناسب برای هر مقاله

برای هر مقاله لغات حساس مناسب و مرتبط با مورد درج شده گزینش نمایید تا مطالب شما در نتیجه ها موتورهای جستجو پیدا شوند . استفاده از کلمه ها اصلی مناسب می‌تواند سبب افزایش راه‌بندان تارنما شود . ابزارهای توصیه دهنده ی کلمات کلیدی زیادی موجود است که شما می توانید برای جستن کلمه ها اساسی مناسب با اهدافتان استعمال فرمایید.

 

web_traffic


۳ - نشر مقاله در شبکه های عمومی

شبکه های اجتماعی رخ بوک , تویتر , اینستاگرام و … بهترین مکان برای تکثیر مطالب دیدنی تارنما شما و تبلیغ آن میباشند . این ایام بازاریابی شبکه‌های‌عمومی بیشتر برای ارتقاء ترافیک وبسایت استفاده می شود . به سوالهای افراد پاسخ دهید , به آن ها توصیه های مفید و اطلاعات ضروری را ارائه نمائید . تبدیل به یک عضو فعال در شبکه های عمومی شوید زیرا که در ارتقاء راه‌بندان سایت شما شگفتی می آفریند .

۴ - نوشتن مقاله برای سایت‌ها و وبلاگ‌ها

برای سایر سایتها و وبلاگها مقاله بنویسید تا در سایتشان منتشر کنند . نوشتن مقاله آن اندازه که میپندارید هم دشوار نیست و می‌تواند بطور شگفت انگیزی موجب ارتقا ازدحام و بازدید تارنما شما شود . نوشتن در زمینه ی چیزهایی که در امر آن می‌دانید , در واقع صرفا بازگو کردن آن موارد به دوستانتان است . اصلاً احتیاج به استفاده از کلمه ها فانتزی و بزرگ نیست , زیرا افراد بیشتر احتیاج به اطلاعات اساسی و مختصر و موءثر دارند .

۵ - معرفی در انجمن های گفتگو مرتبط با سایت شما

می بایست برای افزایش راه‌بندان و افزایش مشاهده تارنما تان با تالارهای گفتگو , انجمن ها و تارنما های نظرسنجی , بیشتر در تعامل باشید . در صورتی بازدیدکنندگان تارنما حس نزدیکی و ارتباط بیشتری با وب سایت شما نمایند , آنان بازدید بیشتری از سایت شما خواهند داشت و زمان طولانی تری در آن صرف خواهند نمود .

۶ - تبادل لینک با سایت‌های هم‌تراز

شما می توانید با سایر سایتهای هم قضیه تبادل پیوند فرمائید . در‌صورتی‌که به دنبال ارتقاء درجه وبسایت خود هستید بهتر است مرتبه سایتی که با آن تبادل لینک و پیوند می‌کنید از سایت شما بالاتر باشد .

۷ - ارسال حیث در سایت‌ها و وبلاگها

در سایر سایتها و وبلاگها نظردهی نمایید و آنها‌را نیز به مشاهده از تارنما خود تشویق فرمایید . ولی سعی فرمایید نظرها و مطالب خودتان را طوری بنویسید که جنبه تبلیغی نداشته باشد .

۸ - ارائه خدمات بدون‌پول

اقدام به ارائه مطالب و اطلاعات و گزارشات اثر گذار در تارنما تان کنید و یا می توانید کتاب های الکترونیک به صورت رایگان در سایت تان عرضه نمائید که این کار می‌تواند به ارتقاء راه‌بندان تارنما تان کمک کند . لینک و پیوند وب سایت و دیگر اطلاعات تجاری خود را در این مطالب قرار دهید .

۹ - برای سایت خود نقشه ساخت نمایید

برای تارنما خود نقشه تارنما ایجاد فرمایید و آن را در گوگل ثبت نمایید . نقشه سایت شما به موتورهای جستجو اجازه دسترسی بیشتری به صفحات وب سایتتان خواهد بخشید . در سود در جستجوهای افراد , صفحات وب سایت شما مضاعف معمولی تر پیدا خواهد شد .

۱۰ - از امضا‌ ایمیل به کارگیری فرمایید

https://ismaeilsahab.ir/google-fred/

یک امضای معمولی با یک توضیح یک‌خطی راجع به مزایای اصلی خدمات خود تهیه نمایید . این امضا را می‌توانید زیر هر ایمیلی که می‌فرستید قرار دهید . حتی می‌توانید ایمیل‌هایی با مطالب مرتبط تهیه فرمائید و با امضای خودتان پخش فرمایید .

ارتقاء راه‌بندان تارنما

افزایش راه‌بندان تارنما مهم ترین موضوعی است که یک مدیر سایت به آن علاقمند است . برای ارتقا آمار حقیقی وواقعی سایت راه‌ها و روش‌های مختلفی موجود هست . از روش‌های بدون پول ارتقا راه‌بندان گرفته تا روش‌های پولی و دارای هزینه که هرکدام نیز به شیوه‌ای خاص قابل انجام است . این‌که بخواهیم راه‌بندان و بازدید وبسایت را به هر قیمتی و با دوز و کلک ارتقا دهیم عملا بهره خاصی برای ما نداشته و مسلماً درآمد و بازدهی لازم را برای ما ندارد .

 

درین مقاله از دکتر وردپرس قصد داریم تا روش‌هایی کاملا منطقی و اثبات شده را برای افزایش راه‌بندان واقعی یک وب سایت وردپرسی و همچنین سایت‌هایی با سیستم‌های مدیریت محتوا متعدد به شما آموزش دهیم . در صورتی‌که در ادامه افزایش تماشا در حین زمان کوتاه و پیمودن راه و روش میانبر می باشید این مقاله برای شما کاربردی ندارد ; اما در‌صورتی‌که قصد افزایش آمار سایت خود را به صورت بنیادین و رایگان دارید حتما این مقاله را تا پایان دنبال فرمایید .

 

همه روش‌ها و استراتژی‌های بیان شده در‌این مقاله اکنون مورد استعمال قرار گرفته و سود داده‌اند . همچنین برای استفاده در سال ۲۰۲۰ نیز کاربردی خواهند بود .

 

استراتژی‌های ارتقا مشاهده سایت در‌این مقاله عبارتند از :

 

بروزرسانی و بهبود مطالب دیرین

استعمال از دکمه‌های اشتراک گذاری

بهینه‌سازی مطالب با لغات LSI

استفاده از تکنیک “ تبدیل محتوا

استعمال از پادکست

به اشتراک گذاشتن ویدیو در لینکدین

کاهش Bounce Rate

انتشار محتوا و مطالب طولانی

اهمیت ویژه به کاربران موبایل

فعال سازی یک کانال فعال ویدیویی

تکثیر محتوای ویروسی

تکثیر مجدد مطالب قدیمی در لینکدین

پاسخ به سوال‌های کاربران

افزایش CTR

نوشتن مطالب لیستی

سوق‌دهی ترافیک از انجمن‌ها

تقلید از رقبا

به کار گیری از اینفلوئنسرها

تبلیغات

باصرفه سازی وبسایت

 

۱٫بروزرسانی و بهبود مطالب دیرین

 

آپدیت و بروزرسانی محتوای قدیمی یک وبسایت برای گوگل و افزایش ترافیک از گوگل مضاعف دارای اهمیت است ; ولی این به روز محتوا باید با در نظر تصاحب کردن ضوابط و وضعیت خاصی باشد تا بتواند به افزایش تماشا حقیقی وواقعی تارنما شما کمک کند .

چه مطالبی را بایستی بروزرسانی کنیم؟

 

برای تعیین مطالبی که نیاز به بروزرسانی دارند یک سری شیوه موجود هست :

https://ismaeilsahab.ir/bait-and-switch/

مراجعه به آمارگیر وب سایت نظیر گوگل آنالیتیک و مرتب کردن لیست مطالب بر طبق تاریخ : در این روش می بایست دنبال مطالب سابق باشید که بیشترین بازدید را کسب کرده‌اند . بهترین انتخاب‌ها همین مطالب هستند که از نظر بازدید بیشترین را به خود اختصاص داده و از نگاه تاریخ تکثیر قدیمی‌تر می باشند .

مطالبی را که در قبلی برای کلمات کلیدی خاصی نوشته‌ایم را پیدا کرده و آمار بازدید آن‌ها‌را بررسی کنیم : در صورتی این مطالب توسط لغات مهم هدفی که در زمان تکثیر در نظر گرفته ایم , راه‌بندان معقولی را جذب می‌کند که هیچ! ولی چنانچه عبارات هدف ما از تعداد جستجوی بالایی در گوگل برخوردار بوده البته محتوای مورد نظر ما ترافیک قابل توجهی را جذب نمیکند ; می بایست این محتوا را به عنوان کاندید بروزرسانی در نظر بگیریم .

بروز بودن محتوا با اعتنا به زمان : به عنوان مثال چنانچه دو سال پیش محتوایی تحت عنوان فراگیری فتوشاپ منتشر کرده‌ایم با اعتنا به بروزرسانی‌های نسخه‌های فتوشاپ می بایست ما نیز آموزش و محتوای خود را مطابق با نسخه‌های تازه آن تغییر تحول دهیم . چنانچه چنین محتوایی در سایت خود دارید به تاءمل بروزرسانی آن باشید . با بروزرسانی این دست از مطالب علاوه بر جذب ترافیک بیشتر از گوگل و سایر موتورهای جستجو , اعتماد به تارنما خود را نیز بین مخاطبین خود به صورت قابل توجهی افزایش خواهید بخشید ; زیرا آنها درخواهند یافت که محتوای شما همواره مطابق با زمان حاضر بروزرسانی شده و تغییر می نماید .


ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
رزومه قوی و خوش قولی مهم ترین ویژگی های یک کارشناس سئو حرفه ای هستند. شما باید شخص یا اشخاصی را برای مسائل سئوی خود پیدا کنید که قادر باشند، در این زمینه با خوش قولی عمل کنند. فردی که در سر موعد تعیین شده شما را به صفحه اول گوگل برساند و این کار را بدون استفاده از تکنیک های کلاه سیاه سئو انجام دهد. اگر به دنبال شخصی هستید که به صورت کاملا حرفه ای و خوب خدمات سئو را ارائه دهد، از طریق این صفحه با اسماعیل سحاب تماس بگیرید.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 27
 • بازدید ماه : 4,569
 • بازدید سال : 5,307
 • بازدید کلی : 21,993